ХАРКІВ - слов'янськ

слов'янськ - харків

КОМФОРТНІ пасажирські перевезенння

Кожна 10 поїздка безкоштовно

Забронюй місце

- Вартість та розклад -

Харків – Слов’янськ

Відправлення – щодня

Харків, Автостанція 6, метро Індустріальна, проспект Героїв Харкова 299а

В дорозі- 2:40 години

Відправлення: 7:00
Уточнюйте у диспетчера!

500 грн. бронювання без передплати

450 грн. при замовленні від 4х місць

Кожна десята поїздка безкоштовно

Слов’янськ – Харків

Відправлення – щодня

Слов’янськ, Автовокзал, вулиця Центральна 47

В дорозі- 2:40 години

Відправлення: 11:45
Уточнюйте у диспетчера!

500 грн. бронювання без передплати

450 грн. при замовленні від 4х місць

Кожна десята поїздка безкоштовно

Оформити поїздку

- Про нас -
Сучасні мікроавтобуси
Усі наші автомобілі в ідеальному стані. Як візуально, так і з технічної сторони!
Комфорт та безпека
Цим двом моментам наша компанія приділяє особливу увагу. Чисті, затишні та просторі в салоні автомобілі, кондиціонер, приємна музика за Вашим бажанням. Особлива увага до підбору водіїв: безаварійний стаж не менше 10 років, ввічливість та уважність до пасажирів.
Ми цінуємо Ваш час
Для того, щоб купити квиток на рейс Вам не потрібно їхати в касу автовокзалу, достатньо зателефонувати нам і забронювати місце по телефону або залишити заявку на нашому сайті і ми самі передзвонимо Вам.
Зручне місце відправлення та прибуття
Місце відправлення та прибуття у всіх містах зручне з урахуванням усіх трансопртних розв'язок.
- НАШ АВТОПАРК -

Renault Master

4 мікроавтобуси

Кількість місць – 17

Nissan Primastar

2 мікроавтобуси

Кількість місць – 10

Renault Traffic

2 мікроавтобуси

Кількість місць – 10

Opel Vivaro

2 мікроавтобуси

Кількість місць – 8,10

Зручні сидіння
Ефективний кондиціонер
CD/MP3
Завжди є місця для вашого багажу

Оформити поїздку

- Фотогалерея -

Маршрутка Харків-Слов'янськ

Харків належить до найбільших міст України, тому з нього досить часто люди здійснюють поїздки до інших міст, наприклад, Слов’янська. Напрямки Харків-Слов’янськ та Слов’янськ-Харків є досить популярним, як серед мешканців міста, так і серед його гостей.

Читати далі…

Компанія Bus-Express пропонує комфортабельні пасажирські перевезення Харків-Слов’янськ та у зворотному напрямку Слов’янськ-Харків. Компанія велике значення надає не лише комфорту, а й безпеці під час проходження з одного міста до іншого.

Безпека на дорозі з компанією Bus-Express

Вибираючи для переміщення транспортну компанію Bus-Express, ви вибираєте насамперед безпечні пасажирські перевезення, які досягаються за рахунок:

 • Наявність в автопарку компанії лише нових машин, термін експлуатації яких не перевищує п’яти років. Нові автомобілі оснащені всім необхідним для забезпечення безпеки пасажирів під час проходження трасою.
 • Правильний підбір персоналу – при виборі водіїв для поїздок, перевага надається водіям без наявності небезпечних дорожніх ситуацій, з великим стажем роботи, а також акуратним та ввічливим.
 • Перед виїздом на рейс Харків-Слов’янськ та Слов’янськ-Харків усі транспортні засоби проходять технічний огляд, що гарантує їх надійний технічний стан.
 • Водії перед виїздом проходять медичний огляд, тому пасажири можуть бути впевнені, що персонал повністю готовий до тривалого перебування за кермом та має необхідний досвід.

Саме такий підхід дає гарантію безпечного перевезення пасажирів.

Комфорт пасажирів під час пасажирських перевезень компанією Bus-Express

Для багатьох пасажирів вирішальним фактором при виборі транспортної компанії для здійснення пасажирських перевезень є комфорт. Саме тому компанія Bus-Express пропонує своїм пасажирам лише найкращі машини, а саме:

 • OPEL,
 • RENAULT,
 • NISSAN.

Саме ці машини мають високий комфорт для пасажирів на протязі з одного пункту призначення до іншого.

Водії приділяють належну увагу салону, стежать за його чистотою, правильною роботою регулювань та допомагають пасажирам підібрати їхній зручний стан. Найчастіше пасажири перебувають у дорозі кілька годин, тому комфортне становище дуже важливе для кожного пасажира, адже від нього може залежати весь наступний день.

Під час здійснення пасажирських перевезень, клієнт має можливість:

 • Послухати приємну музику.
 • Скористайтеся безкоштовним інтернетом.
 • Скористайтеся юсб розеткою для підзарядки мобільних гаджетів.
 • Перебувати в комфортних умовах, адже в літню пору року в салоні працює ефективний кондиціонер, а в зимову пору року – опалення.
 • Перевозити не лише ручну поклажу, а й багаж без додаткової плати. При цьому сумка або валіза не повинні перевищувати висоту 70 сантиметрів та об’єм двадцять літрів. Якщо ж виникає ситуація та потреба у перевезенні багажу більшого розміру чи обсягу, необхідно заздалегідь попередити про це диспетчера та доплатити за його перевезення.

Компанія Bus-Express готова до обговорення будь-яких моментів та завжди готова допомогти у перевезенні пасажирів з високим ступенем безпеки та в комфортних умовах.

Як здійснюються пасажирські перевезення компанією Bus-Express

Пасажирські перевезення Харків-Слов’янськ та Слов’янськ-Харків здійснюються компанією Bus-Express за допомогою комфортних автомобілів. При цьому пасажири мають можливість заздалегідь забронювати місця у необхідній кількості.

Для броні пасажири можуть скористатися:

 • Телефоном – у своїй диспетчер має можливість самостійно передзвонити клієнту.
 • Зручною формою на сайті компанії – після її заповнення всі дані надходять до диспетчера, який також може зателефонувати.

Як зручний сервіс своїм пасажирам компанія Bus-Express пропонує бронювання квитків. Так, пасажири можуть точно бути впевнені, що зможуть виїхати у необхідний день та у необхідний час.

Так, придбати квитки або забронювати місця на рейс Харків-Слов’янськ або у зворотному напрямку Слов’янськ-Харків можна:

 • Телефоном у диспетчера компанії – зробити це можливо з 8 ранку і до 22 години без вихідних.
 • На сайті компанії – для цього ви можете скористатися зручною формою, заповнивши яку диспетчер також зв’яжеться з вами для уточнення всіх нюансів.
 • У водія під час посадки – цей варіант є більш ризикованим, тому що без броні немає гарантії того, що місця будуть саме на той час, який вам потрібний. Але пасажир може забронювати квитки телефоном, а саму оплату зробити вже водієві при посадці.

За дві години до відправлення пасажир отримує SMS повідомлення з номером машини. Сервіс, який пропонує компанія Bus-Express своїм пасажирам – це завжди вигідно та надійно, у чому ви завжди можете переконатися на власному досвіді.