КОМФОРТНІ ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Харків / Дніпро / Слов'янськ / Краматорськ

Кожна 10 поїздка безкоштовно

Забронюй місце

- Наші маршрути -

Харків – Дніпро
Дніпро – Харків

Харків-Слов’янськ
Слов’янськ-Харків

Харків-Краматорськ
Краматорськ-Харків

Дніпро-Слов’янськ
Слов’янськ-Дніпро

Дніпро-Краматорськ
Краматорськ-Дніпро

- Про нас -
Сучасні мікроавтобуси
Усі наші автомобілі в ідеальному стані. Як візуально так і з технічного боку!
Комфорт та безпека
Цим двом моментам наша компанія приділяє особливу увагу. Чисті, затишні та просторі в салоні автомобілі, кондиціонер, приємна музика за Вашим бажанням. Особлива увага до підбору водіїв: безаварійний стаж не менше 10 років, ввічливість та уважність до пасажирів.
Ми цінуємо Ваш час
Для того, щоб купити квиток на рейс Вам не потрібно їхати в касу автовокзалу, достатньо зателефонувати нам і забронювати місце по телефону або залишити заявку на нашому сайті і ми самі передзвонимо Вам.
Зручне місце відправлення та прибуття
Місце відправлення та прибуття у всіх містах зручне з урахуванням усіх трансопртних розв'язок.
- НАШ АВТОПАРК -

Renault Master

4 мікроавтобуси

Кількість місць – 17

Nissan Primastar

2 мікроавтобуси

Кількість місць – 10

Renault Traffic

2 мікроавтобуси

Кількість місць – 10

Opel Vivaro

2 мікроавтобуси

Кількість місць – 8,10

Зручні сидіння
Ефективний кондиціонер
CD/MP3
Завжди є місця для вашого багажу
Оформити поїздку та забронювати місце
- Фотогалерея -

Комфортабельні пасажирські перевезення з компанією Bus-Express

Для багатьох людей, які планують поїздку між великими містами, дуже важливим є комфорт під час поїздки, адже найчастіше в дорозі необхідно перебувати кілька годин. Компанія Bus-Express знає, як зробити так, щоб подорож була не просто комфортною, але й безпечною.

Читати далі…

Найкращий сервіс та приємне обслуговування в компанії Bus-Express

Bus-Express це компанія, яка здійснює пасажирські перевезення вже не перший рік і знає все в цій галузі. Цінова політика формується залежно від дальності проходження маршруту. Найголовнішими питаннями, яким компанія звертає увагу, є:

 • Безпека під час прямування.
 • Сервіс надання послуг.

Серед найпоширеніших варіантів пасажирських перевезень, що їх здійснює компанія, можна назвати:

 • Харків – Дніпро.
 • Харків – Краматорськ.
 • Харків – Слов’янськ.
 • Дніпро-Слов’янськ
 • Дніпро-Краматорськ

Також поїздки здійснюються і у зворотний бік. Місця посадки пасажирів розташовуються в самому центрі міста, де зручно більшості пасажирів як місцевим, так і приїжджим. Під час переміщення маршруток по рейсу вони чітко дотримуються свого розкладу і не відхиляються від маршруту.

Багато пасажирів можуть оцінити зручні індивідуально-регульовані сидіння, наявність ефективного кондиціонера, інтернету, розетки, а також необхідне місце для вашого багажу.

Переваги компанії Bus-Express

Для надання пасажирам послуг високої якості компанія Bus-Express в першу чергу пишається такими своїми перевагами:

 • Пасажирські перевезення здійснюються лише на нових автомобілях, термін експлуатації яких не перевищує п’яти років. Такі машини мають не тільки відмінний зовнішній вигляд, але й відповідають усім технічним параметрам та безпеці на дорогах.
 • Високий комфорт під час прямування – в салонах авто завжди чисто та затишно, що дозволяє пасажирам комфортно розташуватися у м’яких кріслах. Високий комфорт під час прямування – в салонах авто завжди чисто та затишно, що дозволяє пасажирам комфортно розташуватися у м’яких кріслах.
 • Особливий відбір водіїв – для здійснення безпечних пасажирських перевезень дуже важливо правильно вибрати водія, тому серед критеріїв вибору водіїв у компанії Bus-Express можна назвати відсутність аварійних ситуацій, стад роботи не менше десяти років, ввічливість та акуратність як до пасажирів, так і на дорозі .
 • Оперативність перевезень – поїздка з одного міста до іншого займає мінімальний час, але при цьому дотримуються всіх правил безпеки на дорозі. Під час прямування маршрутка здійснює одну зупинку на десять хвилин, водій вибирає комфортне місце на заправці з наявністю туалету та місця для перекушування пасажирів. На прохання пасажирів кількість зупинок може змінюватися, що є дуже актуальним, наприклад, при перевезенні дітей.
 • Зручні місця для відправлення – при виборі місця відправлення враховуються транспортні розв’язки міста та кількість пасажирів. Найчастіше маршрутки вирушають поряд із залізничним вокзалом або в самому центрі міста.

Як оформити поїздку та забронювати місце

Якщо ви плануєте поїздку, ви можете заздалегідь оформити поїздку і забронювати для себе комфортні місця. Для цього ви можете:

 • Зателефонувати до компанії Bus-Express за телефоном.
 • Заповнити форму на самому сайті.

Під час оформлення поїздки необхідно вказати:

 • Маршрут, яким плануєте слідувати.
 • Кількість пасажирів.
 • Дата поїздки.
 • Вказати ім’я.
 • Номер телефону.

Після цього ваша заявка приймається в роботу, і ви можете бути впевнені, що поїдете в необхідний час і день. Бронювання заздалегідь місць – це найкраще рішення, яке зручне не лише пасажирам, а й компанії, адже так можна ефективніше планувати кількість поїздок щодня.

Бронювання місць приймається по телефону з 8 ранку до 22 години вечора. Якщо ви вирішили залишити заявку на сайті компанії, менеджер самостійно зв’яжеться з вами для уточнення всіх необхідних нюансів. За день до запланованої поїздки диспетчер передзвонює всім пасажирам і переконується, що в них нічого не змінилося.

Також для зручності пасажирів диспетчер передзвонює пасажирам за дві години до відправлення маршрутки, щоб нагадати. Після підтвердження броні він відправляє на ваш телефон смс повідомлення із зазначенням номера автомобіля. Якщо поїздка планується вранці, смс буде відправлено ввечері.

Для пасажирів, які хочуть забронювати чотири та більше місця, необхідно внести заставу у розмірі половини вартості поїздки. Для таких пасажирів надається приємний бонус – знижка на подорож.

При плануванні поїздки з маленькими дітьми, важливо пам’ятати, що дітям старше трьох років і зростанням понад сто сантиметрів необхідно набувати повноцінного місця. Компанія Bus-Express висловлює величезне прохання при зміні планів та неактуальності поїздки попереджати про це заздалегідь – це дозволить більш раціонально розподілити всі місця.