ХАРКІВ - краматорськ

краматорськ - харків

КОМФОРТНІ пасажирські перевезенння

Кожна 10 поїздка безкоштовно

Забронюй місце

- Вартість та розклад -

Харків – Краматорськ

Відправлення – щодня

Харків, Автостанція 6, метро Індустріальна, проспект Героїв Харкова 299а

В дорозі – 3:00 години

Відправлення: 7:00
Уточнюйте у диспетчера!

500 грн. бронювання без передплати

450 грн. при замовленні від 4х місць

Кожна десята поїздка безкоштовно

Краматорськ – Харків

Відправлення – щодня

Автостанція Краматорськ, Бульвар Машинобудівників 28

В дорозі – 3:00 години

Відправлення: 11:25
Уточнюйте у диспетчера!

500 грн. бронювання без передплати

450 грн. при замовленні від 4х місць

Кожна десята поїздка безкоштовно

Оформити поїздку

- Про нас -
Сучасні мікроавтобуси
Усі наші автомобілі в ідеальному стані. Як візуально, так і з технічної сторони!
Комфорт та безпека
Цим двом моментам наша компанія приділяє особливу увагу. Чисті, затишні та просторі в салоні автомобілі, кондиціонер, приємна музика за Вашим бажанням. Особлива увага до підбору водіїв: безаварійний стаж не менше 10 років, ввічливість та уважність до пасажирів.
Ми цінуємо Ваш час
Для того, щоб купити квиток на рейс Вам не потрібно їхати в касу автовокзалу, достатньо зателефонувати нам і забронювати місце по телефону або залишити заявку на нашому сайті і ми самі передзвонимо Вам.
Зручне місце відправлення та прибуття
Місце відправлення та прибуття у всіх містах зручне з урахуванням усіх трансопртних розв'язок.
- НАШ АВТОПАРК -

Renault Master

4 мікроавтобуси

Кількість місць – 17

Nissan Primastar

2 мікроавтобуси

Кількість місць – 10

Renault Traffic

2 мікроавтобуси

Кількість місць – 10

Opel Vivaro

2 мікроавтобуси

Кількість місць – 8,10

Зручні сидіння
Ефективний кондиціонер
CD/MP3
Завжди є місця для вашого багажу

Оформити поїздку

- Фотогалерея -

Маршрутка Харків-Краматорськ

Харків є одним з найбільших міст, що має на увазі великий потік людей, що як виїжджають з нього, так і в’їжджають. Повідомлення Харків-Краматорськ користується великою популярністю, адже поєднує два великі міста, між якими щодня здійснюють поїздки багато людей.

Читати далі…

Компанія Bus-Express пропонує комфортні пасажирські перевезення з Харкова до Краматорська та у зворотному напрямку Краматорськ-Харків. Тепер виїхати у необхідному напрямку ви можете у будь-який зручний для вас час.

Особливості послуг компанії Bus-Express

Для забезпечення підвищеного комфорту своїх пасажирів компанія Bus-Express використовує лише найкращі автомобілі, а саме:

 • Renault Master – в наявності два автомобілі по 17 місць у кожному.
 • Nissan Primastar – у наявності два автомобілі по 10 місць у кожному.
 • Renault Traffic – є також два автомобілі по 10 місць у кожному.
 • Opel Vivaro – курсує один автомобіль із 8 місцями.

Саме ці автомобілі дозволяють пасажирам завжди отримувати послуги високої якості. На сайті пасажири можуть наочно оглянути їхні фотографії та заповнити форму для бронювання місць.

Також у кожному з автомобілів є:

 • Зручні індивідуально-регульовані крісла.
 • Ефективний кондиціонер.
 • Інтернет з вай фай точкою доступу.
 • Юсб розетки для заряджання своїх мобільних гаджетів.
 • Досить велике місце для багажу – безкоштовно кожен пасажир може перевозити по одній валізі або сумці висотою до 70 сантиметрів. Якщо ж у вас передбачається не стандартний багаж більше за це значення, варто заздалегідь попередити про це диспетчера при оформленні квитків і доплатити за багаж.

Переваги компанії Bus-Express

Послуги компанії Bus-Express користуються великою популярністю і не тільки через велику кількість людей, але і через велику кількість переваг. Серед них можна виділити такі:

 • Для перевезення пасажирів за напрямками Харків-Краматорськ та Краматорськ-Харків використовуються лише нові автомобілі, термін експлуатації яких не перевищує п’яти років. Саме такий підхід дозволяє збільшити рівень безпеки на дорогах, адже технічний стан машин на високому рівні, а також пропонувати своїм пасажирам візуально гарні автомобілі.
 • Високий рівень безпеки – для досягнення такого рівня компанія Bus-Express приділяє особливу увагу добору персоналу. Так, при наборі водіїв звертається увага на наявність безаварійного керування за останні кілька років, а також наявність стажу за кермом не менше десяти років.
 • Чемний та акуратний персонал – користуючись послугами Bus-Express, ви зможете помітити, що весь персонал досить ввічливий, а водії завжди підтримують лад у салоні свого автомобіля.
 • Приємна атмосфера всередині салону – для цього в салоні завжди грає приємна музика, у літню пору працює кондиціонер, а взимку – включено опалення. Водії завжди дуже уважно ставляться до пасажирів, що їх підкуповує, і вони неодмінно користуються послугами компанії ще й ще.
 • Оперативність – рух автомобілів між великими містами завжди займає мінімальну кількість часу. При цьому оперативність ніяк негативно не відбивається на безпеці. Маршрутка слідує за маршрутом Харків-Краматорськ та Краматорськ-Харків чітко встановлений час, при цьому здійснює 10-ти хвилинну зупинку на комфортній заправці.
 • Зручне місце відправлення, яке вибирається з урахуванням транспортних розв’язок міста.

Інформація для пасажирів

Пасажири – це ті люди, для яких надаються послуги компанією Bus-Express. Саме тому компанія та власники роблять все можливе для забезпечення високого комфорту своїм клієнтам.

Для цього робляться такі дії:

 • Після подання електронної заявки з пасажиром зв’язується диспетчер, який уточнює усі питання. Також пасажирові передзвонює диспетчер за добу до відправлення, щоб переконатися, що плани не змінилися. За дві години до відправлення диспетчер надсилає смс повідомлення з номером машини, яка здійснюватиме рейс у цьому напрямку. Якщо відправлення планується на ранок, повідомлення буде надіслано ввечері.
 • Пасажир може взяти з собою сумку або валізу заввишки до 70 сантиметрів безкоштовно. Якщо багаж перевищує ці показники, то пасажиру потрібно буде доплатити,
 • Є можливість замовити кілька місць та заощадити – так, для тих пасажирів, які бронюють чотири та більше місця, надається знижка. Таким пасажирам необхідно одразу під час броні сплатити половину вартості поїздки.

Користуватися послугами транспортною компанією Bus-Express не тільки зручно, а й вигідно, адже цінова політика розраховується з огляду на дальність поїздки. Отримуйте найкращі умови для переміщення між великими містами Харків-Краматорськ та Краматорськ-Харків разом із компанією Bus-Express.